Wykonujemy filmy studniówkowe zawierające Czołówkę , tradycyjnego Poloneza , oraz Zabawę do Białego Rana. Wszystkie Nasze prace są szczegółówo konsultowane z przedstawicielami  klas/szkół. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie tak żeby spełnić wszystkie oczekiwania Naszych klientów.Filmy nakręcone przez Nas są czymś więcej niż tylko nagraniem video. Nasze filmy pokazują to co jest do pokazania najpiekniejsze oraz najważniejsze. 

Poniżej próbka Naszych możliwości podczas tegorocznej Studniówki klasy IV T    Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku.

Rekomendacja klasy IV T.

„W imieniu klasy IV t z ZSDiOŚ w Radomsku chciałabym serdecznie podziękować Cudownym Ujęciom, zarówno jak i zarekomendować usługi firmy. Nasza Studniówka odbyła się 11.01.2014 roku, gdzie przygotowania i współpraca zaczęły się kilka miesięcy wcześniej. Pomimo drobnych i dziwnych sytuacji uporaliśmy się z problemem. Pierwsze słowo, które nasuwa się na myśl to PROFESJONALIZM. Film jest niebanalny, zawiera wiele nowatorskich rozwiązań, ciekawych, nietuzinkowych ujęć. Wzrusza i rozbawia do łez. Dzięki nagraniom z dwóch kamer mamy niepowtarzalne ujęcia, na których widać nas jednocześnie. Dyskretne wykonywanie pracy, uśmiech i zaangażowanie sprawiły, że obecność Rafała i Szymona w ogóle nie krępowała uczniów klasy IV t , co również widać na filmie. Genialnym rozwiązaniem jest umieszczenie fragmentu poloneza w Internecie i udostępnianie go tuż po studniówce. Z przyjemnością również obejrzymy surowy, niezmontowany materiał, bo także taki można otrzymać od Firmy. Rafał ma bardzo dużo ciekawych pomysłów, a przy tym jest bardzo otwarty na sugestie innych , zawsze doradza ale nie narzuca. Zarówno przed i po podpisaniem umowy byliśmy cały czas pod „opieką” Cudownych Ujęć, (na myśli mam stały kontakt). Nigdy nie zdarzyło się tak, że Rafał zrobił coś wbrew naszej woli. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie bardzo chwalą sobie wykonanie filmu szczególnie ujęcia zrealizowane za pomocą wysięgnika jak i samolotu co dało przepiękne efekty. Dzięki włożonej tak ciężkiej pracy w wykonanie filmu oglądając go przypomina nam się najwspanialsza noc studniówkowa .Pozwolę sobie zacytować nawet wypowiedź jednej z uczennic Olgi Stępień: „Chłopaki przystojni i bardzo sympatyczni, miła, szybka i bardzo profesjonalna obsługa, super sprzęt i w ogóle WSZYSTKO na mega plus”

Pozdrawiam
Przewodnicząca klasy IV T                                                                                               Natalia Wasiel