Rekomendacje

14249871_1107299319366742_974249426827519313_o

Aleksandra i Tobiasz

Dziękujemy chłopakom z CUDOWNYCH UJĘĆ i zespołowi ATLANTIS za pełen profesjonalizm i super podejście do nas jak i do gości, za doradztwo i pomoc w każdej sprawie i oczywiście za te wszystkie „hahaha” i żarty dzięki którym chociaż trochę zapomnieliśmy o stresie który nam towarzyszył. I na końcu za super film i zdjęcia. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i życzymy dalszych SUKCESÓW. Pozdrawiamy. Ola i Tobiasz


134

Iza i Adam

Dziękujemy chłopakom z Cudownych Ujęć za profesjonalne nagranie i zdjęcia, doradztwo w każdej sprawie, pomoc w każdej sytuacji za rozładowanie napięcia za wszystkie ‚hi hi hi ha ha ha’ za te śmieszne dowcipy i na końcu Za CUDOWNY film i CUDOWNE zdjęcia. Przy takiej ekipie człowiek żałuje że nie bierze ślubu przynajmniej raz do roku 😀 Chłopaki sprawiają że to nie jest po prostu film z wesela tylko są to Cudowne Ujęcia Jeszcze raz DZIĘKUJEMY Iza i Adam 🙂 <3


 

Clipboard01

Anna i Arkadiusz

Chcielibyśmy Wam chłopakom z „Cudownych Ujęć” oraz Zespołowi „Atlantis” bardzo serdecznie podziękować za przepiękną pamiątkę z Naszego Ślubu:) w postaci pięknych zdjęć i filmu, a przede wszystkim za super atmosferę jaka panowała w tym dniu :D. Są niesamowite!!! Właśnie na tym nam zależało – aby uchwycić moment – a nie ustawiać sztuczne pozycje. Życzymy dalszych sukcesów!!! Pozdrawiamy :*


 

295

Katarzyna i Konrad

Dziękujemy CUDOWNYM chłopakom z „Cudownych Ujęć”, za wspaniałą pamiątkę w postaci filmu i mnóstwa fotografii, za rozbawianie nas do łez przez co zapomnieliśmy o stresie, za prace w morderczych warunkach (40 stopni) z ciągłym uśmiechem na twarzy- bez narzekań, za super podejście zarówno do nas jak i do naszych gości przez co nikt nie czuł się skrępowany, za podpowiedzi jak najlepiej wszystko rozplanować i za wiele innych rzeczy 🙂 DZIĘKUJEMY BARDZO !!!! Kasia i Konrad. I oczywiście gorąco polecamy Cudowną Ekipę z „Cudownych Ujęć”


 

387

Monika i Grzegorz

                   Dziękujemy chłopakom z „Cudownych Ujęć” za pełen profesjonalizm                        w realizacji filmu oraz zdjęć z naszego ślubu i wesela.
Za życzliwość i rozbawianie nas do łez, za to, że podczas pleneru trwającego niemalże 14 godzin czuliśmy się tak, jak gdybyśmy spędzali czas z przyjaciółmi.
I wreszcie… za to, że dzięki tej wielogodzinnej ale jakże miłej współpracy, stworzyliście dla nas tak piękną relację z najważniejszego dnia w naszym życiu.
Myślę, że kręcące się łzy w naszych oczach podczas pierwszego,                            premierowego oglądania płyty,
są najszczerszym wyrazem naszego zadowolenia z Waszej pracy. Dzięki chłopaki!!!
Pozdrawiamy – Monika i Grzegorz.


21

Monika i Marcin

Dziękujemy bardzo ekipie „Cudownych Ujęć” za miłą współpracę zarówno podczas realizacji materiału filmowego jak i fotograficznego. Wasze profesjonalne podejście(czasem i poświęcenie w zdobyciu dobrego ujęcia) zaowocowało wspaniałą pamiątką,do której z pewnością (i z przyjemnością:D) będziemy wracać. Sprawiliście,że zarówno My jaki i nasi goście nie czuliśmy się skrępowani obecnością kamer czy też obiektywu, a Wasze optymistyczne nastawienie i dobry humor udzielał się wszystkim bez wyjątków. Wybór oferowanych przez Was usług był najlepszą decyzją.                Pozdrawiamy serdecznie.


387

Ania i Kamil

Szczerze polecamy ” CUDOWNE UJĘCIA,, usługa szybka jak antylopa i miła jak mruczenie kota, powiedzieć by się wszystkim chciało że tak FANTASTYCZNIE ZAJEBISTĄ ekipę się miało!!!!!! dziękujemy i pozdrawiamy


53

Ilona i Dawid

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za zdjęcia, film, foto książkę z naszego ślubu i wesela :)Profesjonalizm i przyjemna atmosfera przez cały czas współpracy. Panowie nie tylko byli na miejscu i rejestrowali wydarzenia, ale także służyli radą:)
Wszystko jest cudowne i piękne.
Gorąco polecamy wszystkim szczególnie niezdecydowanym, „Cudowne Ujęcia”
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!!! i pozdrawiamy 🙂


439

Paulina i Tomasz

Bardzo dziękujemy chłopakom z „Cudownych Ujęć” za miłą atmosferę jaka panowała podczas współpracy. Zdjęcia i film profesjonalne z pomysłem takie jakich oczekiwaliśmy ! Szczerze polecamy wszystkim przyszłym nowożeńcom ! Dziękujemy i pozdrawiamy !